Staroměstské náměstí

Status: 
Doporučené
Město: 
Pozor! Buskerská a to i hudební produkce je povolena pouze v části náměstí kolem sochy Jana Husa. Vyhláškou je zakázaná plocha před Orlojem, před Staroměstskou radnicí a na pietním místě popraviště 27 českých pánů. Zde nebuskovat!
Přidat vlastní zkušenost

Vaše zkušenost

Podělte se s ostatními o své buskovací zkušenosti či zážitky z tohoto místa. Pokud se váš komentář netýká přímo této lokality, vytvořte místo nové nebo okomentujte samotné město.

Jméno či přezdívka.
Zadejte email, pokud chcete, aby vás ostatní buskeři mohli kontaktovat.
Stručně shrňte svoji zkušenost.
Doporučili byste místo ostatním?
Obrázek
Chcete-li můžete vložit fotografii místa, buskerů, které jste zahlédli atd.
Files must be less than 512 KB.
Allowed file types: png jpg jpeg.
Images must be smaller than 800x800 pixels.
CAPTCHA
Přepište text z obrázku a tím dokážete, že jste opravdu člověkem.

Zkušenosti buskerů

dixieland při kostele Svatého Jakubaa

Myslím si, že takoví buskeři jako dixieland od svatýho Jakuba na Staromáku, vám nejenom vytváří špatnou pověst, ale dokonce takovou, pro kterou vás opravdu lidé brzo nebudou tolerovat ani na těch místech, kde by to bylo v pohodě. Pokud máte tu moc, vysvětlete jim, co jejich žánr dělá s psychikou, pokud je mu vystavena v podstatě celé odpoledne a večer. Znám lidi, kteří byli vaši přiznivci, ale právě kvůli takovejmhle bezohlednejm a rádoby vysmátejm vejlupkům, by vás dnes už nebránili ani neomlouvali. Soudím, že je to pro městskou atmosféru škoda, ale bohužel na místě.

busking:Staromestke nam.

Jiz 8 mesicem bydlim na Staromestkem nam.,kde me obtezuje a psychicky vycerpava zpev na zesilovace a mikrofon (ktery jde slyset nekolik bloku dale)nejhorsi je,ze hraji cca 4 balady dokola!!!A NEKOLIK HOD.prosby,volani na policii aj.NEPOMAHAJI! musim podotknout,ze ostatni umelce neslysim a ani na Vanoce ci Silvestr jsem doma zadny hluk neslysela.Tadyto neni umeni

busking:Staromestke nam.

Jiz 8 mesicem bydlim na Staromestkem nam.,kde me obtezuje a psychicky vycerpava zpev na zesilovace a mikrofon (ktery jde slyset nekolik bloku dale)nejhorsi je,ze hraji cca 4 balady dokola!!!A NEKOLIK HOD.prosby,volani na policii aj.NEPOMAHAJI! musim podotknout,ze ostatni umelce neslysim a ani na Vanoce ci Silvestr jsem doma zadny hluk neslysela.Tadyto neni umeni

Hledá se...

Ahoj, omlouvám se, nepatřím mezi buskery, ale obdivuji toto umění.. Je to úžasné a věřím, že i náročné... Máte můj obdiv :) Proč píšu... možná tak před měsícem jsem byla na návštěvě Prahy a samozřejmě jsem neodolala a u každé sochy jsem se musela alespoň na několik minut zastavit samozřejmě obohatit kasičku ... potkala jsem tam stříbrného gentlemana na kterého bych byla schopná se dívat hodiny a hodiny... Prosím může mi někdo poradit a pomoci kde ho mohu znovu najít? Nebo nějaký kontakt na něj nebo tak, byl naprosto dokonalý a já si jsem jistá, že ho chci potkat znovu a znovu se dívat jak ladně se pohybuje :) Prosím pomozte... přikládám naši fotku :) Budu vděčná za každé info..

Dudák a Haleluja

Zdravím předchozí diskutující, nejdřív bych chtěl jenom podotknout, že diskuze k místům je nadepsaná jako "zkušenosti buskerů". Myslím, že i když jsou vaše názory důležité, nepatří do téhle rubriky. A teď k tomu podstatnému: Zkoušeli jste někdy slušně konfrontovat onoho "buskera"? Možná by Vás výsledek překvapil a měli byste klid. Osobně ani jednoho neznám a myslím že ani nikdo ze stránky není jeho přímý známý, ani není v jeho možnostech mu nějak "domlouvat", takže k němu, a on by to měl slyšet hlavně, se to téměř najisto nedostane. Myslím, že rozmluva a domluva by měla předcházet stížnostem, a pak, když domluva nefunguje, teprve řešit takto.

Mistr Haleluja

Proc si nekdo, kdo se nauci tri akordy na kytaru a zpiva doma ve sprse mysli, ze z tohoto projevu , navic falesneho,bude nadsene i publikum? Hadam kolemjdoucim turistum je to jedno, ale kdyz vedle roznasite jidlo a piti, tak slyset trikrat za hodinu falesne "haleluja" leze pekne na nervy.. Navic celkovy repertoar se omezil na tri slagry!

Buskeři na Staromáku

Prosíme ty buskery, kteří znají toho příšerného dudáka ze Staromáku, aby ho společnými silami odstranili. Pokud někdo na ten nástroj neumí, ale několikrát týdně mnoho hodin vyloženě otravuje život všem pracujícím a bydlícím lidem okolo Staromáku, je to peklo. Nic proti všem, kteří na své nástroje umí. Díky michal