Přístaviště Slapská přehrada před bistrem U Mastné Huby

Status: 
Neověřené
Město: 
Za slunečného počasí je toto místo plné turistů, čechů i cizinců.Přijíždějí sem parníkem z Prahy,auty,moto i pěšky.Je to opravdu frekventované místo.Provozovatel bistra U Mastné huby se opravdu snaží.Je tam dost místa pro umělce i publikum.V přírodě a přesto u hlavní silnice.Příjemní lidé,příjemné prostředí 70 m od přehrady. ostatní plocha hned před bistrem U Mastné huby.Prostě super.Výdělek i odpočinek. v jednom.Nemá to chybu.A kousek za Prahou - Praha západ.
Přidat vlastní zkušenost

Vaše zkušenost

Podělte se s ostatními o své buskovací zkušenosti či zážitky z tohoto místa. Pokud se váš komentář netýká přímo této lokality, vytvořte místo nové nebo okomentujte samotné město.

Jméno či přezdívka.
Zadejte email, pokud chcete, aby vás ostatní buskeři mohli kontaktovat.
Stručně shrňte svoji zkušenost.
Doporučili byste místo ostatním?
Obrázek
Chcete-li můžete vložit fotografii místa, buskerů, které jste zahlédli atd.
Files must be less than 512 KB.
Allowed file types: png jpg jpeg.
Images must be smaller than 800x800 pixels.
CAPTCHA
Přepište text z obrázku a tím dokážete, že jste opravdu člověkem.

Zkušenosti buskerů

Místo s fajn lidmi

Jezdíme sem od jara do podzimu .Čas od času tu někdo hraje na kytaru,dobře se tu jí a lidé tudy procházejí, proplouvají projíždějí.Je to frekventované místo za pěkného počasí, ale přesto klid na příjemnou zastávku a posezení, po koukání, je tu dost místa pro publikum i umělce.Vážně je to super..Provozovatel bistra U Mastné huby má pochopení pro každou rozumnou zábavu před jeho bistrem na jeho pozemku.