Na Příkopě

Status: 
Zakázané
Město: 
Široký bulvár vedoucí z Václavského náměstí k Prašné bráně a Náměstí Republiky skýtá mnoho buskovacích příležitostí. Bohužel je od května 2013 zakázanou lokalitou pro hudební produkci. Další produkce je možná.
Přidat vlastní zkušenost

Vaše zkušenost

Podělte se s ostatními o své buskovací zkušenosti či zážitky z tohoto místa. Pokud se váš komentář netýká přímo této lokality, vytvořte místo nové nebo okomentujte samotné město.

Jméno či přezdívka.
Zadejte email, pokud chcete, aby vás ostatní buskeři mohli kontaktovat.
Stručně shrňte svoji zkušenost.
Doporučili byste místo ostatním?
Obrázek
Chcete-li můžete vložit fotografii místa, buskerů, které jste zahlédli atd.
Files must be less than 512 KB.
Allowed file types: png jpg jpeg.
Images must be smaller than 800x800 pixels.
CAPTCHA
Přepište text z obrázku a tím dokážete, že jste opravdu člověkem.

Zkušenosti buskerů

nic moc

Na Příkopě mě to moc neoslovilo. Není to sice úplně nejhorší, lidé jsou docela milí, ale všude je příšerný hluk. Někteří turisté jsou také dost nepříjemní. Výdělek poloviční než na jiných lokalitách. Takže spíše nedoporučuji. Jiná místa jsou daleko přívětivější jak pro zážitkuchtivou duši, tak pro prázdnou peněženku.

perfekt

často zde hrává sympatickej folklórní houslista, jinak krásný místo, na rohu na příkopě x havířská je bývalá zrušená rybárna (budoucí klenotnictví ve výstavbě), takže se tam dá zatím krásně nerušeně hrát. dokonce je tam fontánka s pitnou vodou :) policajti prudili jenom jednou, od té doby jsme je nepotkali, chodíme tam často, páč to máme blízko domu :)

Fajn ;)

Sice průměr, ale hodně dobrý místo. Občas otravujou lidi z komerčky a na rohu bývají somráci. Ohledně výdělku - slušnej. ;)