Česká ulice

Status: 
Doporučené
Město: 
Přidat vlastní zkušenost

Vaše zkušenost

Podělte se s ostatními o své buskovací zkušenosti či zážitky z tohoto místa. Pokud se váš komentář netýká přímo této lokality, vytvořte místo nové nebo okomentujte samotné město.

Jméno či přezdívka.
Zadejte email, pokud chcete, aby vás ostatní buskeři mohli kontaktovat.
Stručně shrňte svoji zkušenost.
Doporučili byste místo ostatním?
Obrázek
Chcete-li můžete vložit fotografii místa, buskerů, které jste zahlédli atd.
Files must be less than 512 KB.
Allowed file types: png jpg jpeg.
Images must be smaller than 800x800 pixels.
CAPTCHA
Přepište text z obrázku a tím dokážete, že jste opravdu člověkem.

Zkušenosti buskerů

Skvělá Česká

Česká je má dlouhodobá. Skvělé místo kde hrát, osobně většinou duním na rohu české a náměstí svobody. Měsíc duben byl o něco slabší, lidé se mění. Ale přes březen jsem měl vždy přes třista korun za hodinu a půl hraní - je ale třeba myslet na to, že hraji velmi energicky a to lidé cení .-)

Bejvávalo dobře

Jóóó Česká...Velice dlouho to byla Mekka všech brněnských buskerů, ale poslední dobou už to není tak jednoduché jako dřív. Jednak podmínky pouličním umělcům ztěžují místní obchody s oblečením, ze kterých se line reprodukovaná hudba tak nahlas, že sotva přestane být slyšet jeden shop, už začínáte slyšet další - nechápu proč?! Za druhé jsou obyvatelé obytných prostor nad zřejmě nejlukrativnějším místě v ulici (malý násep u Raiffaisen bank) otrávení četností hudebních vystoupení zde a horlivě sepisují petici, aby buskery z tohoto místa, bez ohledu na kvalitu produkce a podporu publika, vyštípali. Záleží samozřejmě na konkrétních dnech a denní době, ale obecně se stává hraní zde problematičtější než bylo dříve. Snad dostanou místní rozum, tolik bezplatné kultury ve své ulici moc lidí u nás nemá :) Masarykova třída je proti tomu úplně bez problému, pokud vás nepřehluší neustálé šaliny a neodradí občasné zbytky psích šrapnelů...